امضای الکترونیک

امضا کردن قرارداد و اسناد برای صاحبان کسب ‌و ‌کار و افراد عادی اقدامی ‌ست که ممکن است در هر لحظه برای ‌شان پیش آید. از یک سند درون سازمانی گرفته تا یک قرارداد ساده معامله نیاز به امضا کردن دارد.

به صورت عادی امضای قرارداد به معنی نشستن طرفین بر سر یک میز، خوش و بش کردن و در آخر امضای قرارداد است همین فرایند ممکن است ساعت ‌ها وقت طرفین را بگیرد و حتی امکان جعل و تقلب در آن وجود داشته باشد.

به همین دلیل ما در وین ‌ساین به هدف حفظ امنیت افراد و صرفه جویی در وقت و هزینه آن ‌ها برای اولین بار اقدام به ایجاد سامانه امضای الکترونیک کرده ‌ایم تا به شما کمک کنیم به خیال راحت تری اسناد، مدارک و قراردادهای خود را امضا کنید و برای همیشه اطلاعات ‌تان در این فضا ذخیره داشته باشید.

کلیه حقوق مادی و معنوی وین ‌ساین متعلق به شرکت عدل آفرینان وینا دادگر نوین (سهامی خاص) می ‌باشد و پشتوانه قانونی آن در مواد اولیه قانون تجارت الکترونیک مشخص شده ‌است.

با امضای الکترونیک در هر کجا که هستید، اسناد خود را امضا کنید

افراد زیادی در سال ‌های اخیر کار کردن در خانه و دورکاری را تجربه کرده ‌اند. اگر شما نیز جزو این افراد باشید خوب می ‌دانید که خدمات آنلاین تا چه حد به شما کمک می ‌کند. با این حال یکی از دغدغه ‌های جدی مردم در این دوران این بوده که برای یک امضا مجبور بودند وقت و انرژی زیادی گذاشته و سختی آن را متقبل شوند.

حالا با وین ‌ساین شما می ‌توانید در کمترین زمان امضا خود را به شکل قانونی ثبت کرده و از آن برای امضای انواع اسناد، مدارک و قرارداد استفاده کنید. علاوه بر این می ‌توانید از طرفین خود نیز بخواهید امضای الکترونیک خود را در ‌وین‌ساین ثبت کنند تا نیازی به ارسال اسناد و نگرانی در مورد صحت امضا نداشته باشید.

انواع مدارک، اسناد و قراردادها را با امضای الکترونیک امضا کنید

از آن جایی که صحت و اعتبار امضای الکترونیک در قانون مشخص شده شما می ‌توانید همه اسناد خود را با امضای الکترونیک امضا کنید و در مورد محتوا و اعتبار امضا هیچ نگرانی نداشته باشید.

دغدغه ما در ‌وین‌ساین تسهیل امور کسب ‌وکارها و افراد است تا بتوانند زمان و انرژی خود را بر پیشرفت و ارتقا خود متمرکز کنند و از هر کجا که هستند در کمترین زمان اسناد خود را امضا کنند.

برای ثبت امضای الکترونیک منحصر به فرد خود پیشنهاد می ‌کنیم ابتدا شرایط و قوانین وین ‌ساین را مطالعه کرده و سپس به اقدام به ثبت امضا کنید.

ویژگی ‌های منحصر به فرد امضای الکترونیک وین ‌ساین

  • ثبت امضای الکترونیک در ‌وین‌ساین بسیار ساده است و در کمترین زمان انجام می ‌شود.
  • امضای الکترونیک ‌وین‌ساین طبق مواد 1 تا 15 قانون تجارت است.
  • هزینه امضای الکترونیک در وین ‌ساین مناسب تعیین شده است.
  • همه اشخاص حقیقی و حقوقی می ‌توانند امضای خود را وین ‌ساین ثبت کنند.
  • ‌وین‌ساین به عنوان اولین سامانه ثبت امضای الکترونیک، حفظ اطلاعات شما در این سامانه را تضمین می ‌کند.